Home Politike Basha kalon fundjaven me famlijen

Basha kalon fundjaven me famlijen

511
0

Duket se dita e heshtjes zgjedhore është familjes. Pas Ramës që postoifoto me Zahon e vogël, tani është radha e Bashës të publikojë foto me familjen.

Kryedemokrati po e kalon këtë të shtunë me familjen. Në foton e postuar shfaqen bashkëshortja e Bashës, Aurela së bashku me dy vajzat, Dafina dhe Viktoria. Lideri i opozitës shfaqet i qetë në shoqërinë e tre femrave të jetës së tij.

Previous articleArrestohet komisioneri i LSI, u kap duke blere vota
Next articleLushnje, PD terheq komisioneret e 30 qendra. Bllokohet votimi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here