Home Aktualitet Avioni i Blue Panorama peson defekt, ben ulje emergjente ne Rinas

Avioni i Blue Panorama peson defekt, ben ulje emergjente ne Rinas

671
0

blue-panoramaPasagjerët e “Blu Panorama” që udhëtonin nga Rinasi në drejtim të Italisë, Pizza janë tmerruar teksa avioni ka pësuar një defekt në ajer.

Pasagjerët bëjnë me dije se kishin vetëm 30 minuta udhëtim kur avioni ka pësuar defekt dhe është detyruar të kthehet pas në aeroportin “Nënë Tereza”.

Nën panik udhëtarët kanë njoftuar për të ndarë shqetësimin e tyre, ndërsa bëjnë me dije se ka qënë kapiteni ai që ka njoftuar për defektin. Ata nuk dinë se kur do udhëtojnë sërish drejt destinacionit të tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here