Home Aktualitet Aksident ne Sukth, vdes drejtuesi i furgonit

Aksident ne Sukth, vdes drejtuesi i furgonit

339
0

aksidentiuNjë aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mëngjesin e sotëm në Sukth të Durrësit.

Mësohet se në aksident janë përfshirë dy mjete, një furgon dhe një mjet tjetër tip BMW. Përplasja e fuqishme mes tyre i ka shkaktuar vdekjen drejtuesit të furgonit, rreth 30 vjeç.

Sipas burimeve të policisë në vendngjarje, bëhet me dije se mjeti tip BMW i ka shkaktuar plagë të rënda drejtuesit të furgonit.

Ky i fundit humbi jetën pak minuta më vonë, në spitalin e Durrësit.

Ndërkohë blutë e qytetit bregdetar po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Previous articleDita e Veres, tension midis Bashkise dhe Policise se Shtetit
Next articleI ngacmoi gruan, i këput veshin me dhëmbë fqinjit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here