HYRJE Etiketimet Andi Lila

Etiketim: Andi Lila

SKANDAL! Lojtaret e Kombetares tallen me besimin e krishtere

Lojtarët e Kombëtares, Andi Lila dhe Armando Sadiku, janë përfshirë në një video skandaloze, ku tregojnë se si tallen me besimin fetar të krishterë...

Te fundit