Google search engine
Home Tags Thanas Mustaqi

Tag: Thanas Mustaqi

Thanas Mustaqi: A do firmosë Shqipëria kundër ‘trafikantëve kosovarë’?

0
Nesër në Tiranë do të nënshkruhet një marrëveshje për zhvillimin e kontakteve profesionale dhe shkëmbimin e informacionit mes shërbimeve të specializuara ruse dhe shqiptare...
21,925FansLike
3,869FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS