Sunday, August 14, 2022
Home Tags Situata politike

Tag: situata politike

Erdogan: Mesazh vllazërie për shqiptarët

0
Turqia sheh me shqetësim përplasjen e fundit mes Presidentit të zgjedhur, Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama.Deklarata është bërë në një intervistë ekskluzive që...