Wednesday, July 6, 2022
Home Tags Ronela Hajati

Tag: Ronela Hajati

Young Zerka dhe Ronela Hajati ne nje romance te bukur dashurie

0
Vetëm disa muaj më parë, faqet e mediave rozë u pushtuan nga lajmi se këngëtari simpatik Young Zerka kishte fituar zemrën e Ronela Hajatit....