Google search engine
Home Tags Redon Makashi

Tag: Redon Makashi

Tre ikonat e muzikës rock ngrene ne kembe Pallatin e Kongreseve

0
Tre ikonat e muzikës rock janë duke mbajtur recitalin e parë, atë të ëndrrave, në “Pallatin e Kongreseve”. Elton Deda, Redon Makashi dhe Aleksandër...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS