Tuesday, August 16, 2022
Home Tags Pasuria e ministrave

Tag: pasuria e ministrave

Zbardhet pasuria e 10 ministreve dhe ish-ministreve të Ramës

0
Zbardhen pasuritë e 10 ministreve dhe ish-ministreve të qeverisë Rama. Open Data Albania ka bërë publike deklaratat e pasurive për vitin 2016 të Mimi...