Google search engine
Home Tags Pagat dhe privilegjet

Tag: pagat dhe privilegjet

Pagat dhe privilegjet e anëtarëve të organeve të Vettingut

0
Ata janë njëzeteshtatë dhe sot konsiderohen si njerëzit më të rëndësishëm në Shqipëri, për shkak të përgjegjësisë historike, pritshmërive dhe besimit që u kanë...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS