Sunday, November 28, 2021
Home Tags Mesazh vllazerie

Tag: mesazh vllazerie

Erdogan: Mesazh vllazërie për shqiptarët

0
Turqia sheh me shqetësim përplasjen e fundit mes Presidentit të zgjedhur, Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama.Deklarata është bërë në një intervistë ekskluzive që...