Google search engine
Home Tags Mentor Kikia

Tag: Mentor Kikia

Jo vetëm gjyq publik gjykatësve të korruptuar

0
Beteja me dhe për drejtësinë tashmë ka filluar hapur. Pas vitesh, kur akuzat vinin vetëm në formën e sondazheve të organizatave që vlerësonin shkallën...

Në një shtet të korruptuar Juliani zëvendëson drejtësinë

0
Kurioziteti dhe makthi i madh publik se kush e kishte porositur vrasjen e “një biznesmeni shumë të madh” në Durrës, u shuan. Ai ishte...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS