Google search engine
Home Tags Krenaria shqiptare

Tag: krenaria shqiptare

Krenaria e shqiptarëve, Skënderbeu përsëri në grupet e Ligës së Evropës

0
Ish-kampionët e Shqipërisë kanë barazuar pa gola në shtëpi 0-0 ndaj Dinamo Zagreb dhe falë barazimit në ndeshjen e parë 1-1 në Kroaci kanë...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS