Google search engine
Home Tags Kamioni perplas kembesoret

Tag: kamioni perplas kembesoret

Lajm i fundit: Kamioni përplas besimtarët pranë një xhamie në veri...

0
Një burrë ka vdekur dhe tetë vetë janë plagosur pasi një kamion kaloi në një zonë për këmbësorët pranë një xhamie në veri të...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS