Google search engine
Home Tags Françeska Jaçe

Tag: Françeska Jaçe

Françeska Jaçe: Ja kush mi mundeson pushimet luksoze

0
Ajo është një nga modelet dhe gjithashtu një nga ish-banoret e komentuara në Big Brother. Françeska Jaçe është bërë mjaft e njohur sa i...

Françeska: “Kam marre oferta me shume zero”

0
Bukuroshja nga Vlora Françeska Jaçe, e cila u bë e njohur pas pjesëmarrjes në reality show-n “Big Brother”, bën një punë që në Shqipëri...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS