Google search engine
Home Tags Erkand Qerimaj

Tag: Erkand Qerimaj

Erkand Qerimaj shpallet kampion Europe

0
Qerimaj u rendit i dyti në shkëputje me 158 kg dhe i pari në shtytje me 190 kg duke merituar medaljen e artë me...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS