Wednesday, December 8, 2021
Home Tags Erkand Qerimaj

Tag: Erkand Qerimaj

Erkand Qerimaj shpallet kampion Europe

0
Qerimaj u rendit i dyti në shkëputje me 158 kg dhe i pari në shtytje me 190 kg duke merituar medaljen e artë me...