Google search engine
Home Tags Erdogan

Tag: Erdogan

Çmenden mediat serbe: Erdogan po pergatit Shqiperine dhe Kosoven per lufte

0
Pas deklaratave të Edi Ramës dhe Hashim Thaçit, se Kosova e Shqipëria do të bashkohen nëse BE i mbyll dyert Ballkanit Perëndimor eshtë rikthyer...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS