Thursday, August 18, 2022
Home Tags Erdogan

Tag: Erdogan

Çmenden mediat serbe: Erdogan po pergatit Shqiperine dhe Kosoven per lufte

0
Pas deklaratave të Edi Ramës dhe Hashim Thaçit, se Kosova e Shqipëria do të bashkohen nëse BE i mbyll dyert Ballkanit Perëndimor eshtë rikthyer...