Google search engine
Home Tags Azem Hajdarit

Tag: Azem Hajdarit

PD dorezon listen e kandidateve. Perzgjidhen emra te rinj nga forumi...

0
Në tejkalim të afatit kohor të parashikuar në paktin politik Rama-Basha dhe duke shmangur Kryesinë, Partia Demokratike ka dorëzuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS