Sunday, August 14, 2022
Home Tags Astrit patozi

Tag: astrit patozi

Perjashtimi nga lista e PD, reagojne Majlinda Bregu dhe Astrit Patozi

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vendosur të ‘lajë hesapet’ me disa prej kundërshtarëve në parti dhe me të gjithë gardën e vjetër...