Google search engine
Home Tags Artan Hoxha

Tag: Artan Hoxha

Artan Hoxha: Pronari i televizionit mund te jete vrare per materialet...

0
Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja në lidhje me atentatin e dyfishtë në qytetin e Vlorës ku mbeti i vdekur drejtori i...

Artan Hoxha, profili i kandidatit per President

0
Artan Hoxha është një nga ekspertët e mirënjohur të ekonomisë. Ministër i Tregtisë dhe Bashkëpunimit Ekonomik (1992-1993) Drejtor e më pas President i Institutit...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS