Google search engine
Home Tags Andi Lila

Tag: Andi Lila

SKANDAL! Lojtaret e Kombetares tallen me besimin e krishtere

0
Lojtarët e Kombëtares, Andi Lila dhe Armando Sadiku, janë përfshirë në një video skandaloze, ku tregojnë se si tallen me besimin fetar të krishterë...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS