Tuesday, August 16, 2022
Home Tags Administrata publike

Tag: administrata publike

“Martohu pas fushate”, rrëfen infermieria

0
Ndërsa vazhdojnë përplasjet mes administratës dhe ministrave teknike, ata që po e vuajnë nuk janë nëpunësit që vërtet janë angazhuar në fushatë, por të...