Home Aktualitet Shpërthim në një lokal nate në Sarandë

Shpërthim në një lokal nate në Sarandë

509
0

Një shpërthim është shënuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Sarandës.
Shpërthimi ka ndodhur në lokal nate në këtë qytet por fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz.
Sipas policisë lokali ndodhej në katin e parë të një hoteli dhe lënda plasëse e llojit tritol ishte vendosur në derën e lokalit.
Gjithashtu sipas policisë sasia e lëndës plasëse është 100 gr dhe ka shpërthimi ka dëme të kondiderueshme material.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here