Home Aktualitet Gazetari Artan Hoxha implikon Kryeministrin Rama: Ke qene te hoteli i Balilit

Gazetari Artan Hoxha implikon Kryeministrin Rama: Ke qene te hoteli i Balilit

799
0

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka bere nje deklarate te forte ne rrjetet sociale. Ai thotë se Kryeministri Edi Rama ka qenë tek kompleksi “Santa Quaranta” i Klement Balilit dhe është filmuar nga kamerat e sigurisë së hotelit, sigurisht, nëse serveri ka punuar ndonjehere.

Statusi i gazetarit Artan Hoxha:

…Edvin, shosha jote e grisur nuk e mbulon dot “diellin” e Metes…

Te shiti koken e Manjanit ne tepsi, i dorezove ne tabaka koken e Tahirit,…
U qofte i hajrit pazari,…
Por nuk e fshihni dot se Balili ishte dhe eshte i Metes! Se ti nuk pate kurre kurajon ta thuash kete te vertete perballe ortakut tend dhe gjithe shqiptareve! Se nese serveri i Santa Quaranta-s ka rregjistruar vertete ndonje dite, kush ka hyre e kush ka dale ne te, aty nuk do dalin pamjet me ish-ministrat qe tregon Berisha ne perrallat e tij, Tahiri, Beqaj apo Klosi….por do dalesh ti vet!!!
Pse ke vajtur dhe kush te coi, pres te na e thuash ndonje dite kur te jesh rreth zjarrit te oxhakut ne Hotel Kanione duke shijuar pasterma Cepani dhe raki Prishte servirur nga Meta….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here