Google search engine
Home Emaili i Priftit, Meta: Me ofroi te behesha kryeminister dhe te bashkohem me Ramen meta-prift

meta-prift

Kryetari i LSI Ilir Meta dhe Dritan Prifti, gjate mitingut permbylles te fushates elektorale te kesaj partie, per zgjedhjet parlamentare te 28 qershorit, ne sheshin Skenderbej.

21,925FansLike
3,868FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS