HYRJE Etiketimet Zgjedhjet ne Kosove

Etiketim: Zgjedhjet ne Kosove

Zgjedhjet në Kosovë, fitojnë komandantët

Koalicioni i PDK-së, AAK-së dhe partisë Nisma ka fituar 34.1 për qind të votave në zgjedhjet parlamentare në Kosovë. Partia e dytë në Kosovë...

Te fundit