HYRJE Etiketimet Cifti Trump

Etiketim: Cifti Trump

Çifti Trump drejt ndarjes? Melania e inatosur i shtyn dorën presidentit amerikan

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron dhe bashkëshortja e tij Brigitte, kanë mbërritur në Shtëpinë e Bardhë ku i priste Donald Trump dhe zonja e...

Te fundit