Google search engine
Home Tags Cifti Trump

Tag: Cifti Trump

Çifti Trump drejt ndarjes? Melania e inatosur i shtyn dorën presidentit...

0
Presidenti i Francës, Emmanuel Macron dhe bashkëshortja e tij Brigitte, kanë mbërritur në Shtëpinë e Bardhë ku i priste Donald Trump dhe zonja e...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS