Thursday, February 9, 2023
Home Tags Operacion ne gju

Tag: operacion ne gju

16-vjecarja Blerta Pepa humbet jeten pas nje operacioni ne gju

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ne nje spital privat ne Tirane, ku një 16-vjeçare ka nderruar jetë gjatë operacionit dhe me pas mjeku...