Google search engine
Home Tags Operacion ne gju

Tag: operacion ne gju

16-vjecarja Blerta Pepa humbet jeten pas nje operacioni ne gju

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ne nje spital privat ne Tirane, ku një 16-vjeçare ka nderruar jetë gjatë operacionit dhe me pas mjeku...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS