Google search engine
Home Tags ALUIZNI

Tag: ALUIZNI

Rama: Do te bashkojme ALUIZNI-n dhe Hipoteken

0
Gjirokastra ka qenë stacioni i radhës i kryeministrit Rama për të zhvilluar dëgjesën me qytetarët. Sikurse në qytete të tjera ku ka zhvilluar seanca të...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS