HYRJE Lifestyle

Lifestyle

Lifestyle

HYRJE Lifestyle

Yjet botërorë mblidhen në Tiranë. Nga “Danza Kuduro” te “Despacito”

Kjo verë nuk do jetë si të gjithë të tjerat në Tiranë kjo sa i përket emrave me famë botërore që do të ngjiten...

Zbuloni a jeni nje cift i vertete

Ngjarjet e rëndësishme në çdo marrëdhënie janë njësoj: Puthja e parë, hera e parë që flini bashkë, hera e parë që thatë “Të dua,”...

Vetëvritet Chester Bennington, kengetari i grupit “Linkin Park”

Lideri i grupit të mirënjohur muzikor “Linkin Park”, Chester Bennington ka vdekur në moshën 41-vjeçare. Mediat shkruajnë se Bennington u gjet i vetëvarur në shtëpinë...

Beyonce ndan me publikun foton e parë të binjakëve

Beyonce ka ndarë me publikun fotografinë e parë me binjakët e saj. Këngëtarja amerikane gjithashtu konfirmoi emrat e tyre. Ata quhen Sir Carter dhe Rumi....

Kim mohon akuzat per perdorim kokaine. “Eshte sheqer”

Një selfie e postuar në Instagramin personal, nga Kim Kardashian, ka nxitur debat të madh mes fansve të saj. Njëri prej tyre arriti të dallojë...

Mënyra suedeze e të jetuarit që duhet ta përvetësojmë të gjithë!

Bëhet fjalë për udhëzimin shpirtëror që inkurajon vetë-disiplinën dhe maturinë, si dhe marrjen e kontrollit mbi jetën tonë që të jetojmë në mënyrë modeste, por...

Femrat me sytë ngjyrë kafe dhe meshkujt me fytyrë të rrumbullakët, janë më të...

A keni menduar ndonjëherë se çfarë thonë sytë për ju? E pra me sa duket, femrat me sytë ngjyrë kafe janë konsideruar më të...

Samanta shfaqet me hit të ri

Në mesin e sezonit të verës me shumë koncerte, këngëtarja Samanta Karavello nuk ka të ndalur. Ajo tashmë ka gati projektin e saj më të...

Imazhet e dasmës së vitit, Messi dhe Antonella (Foto)

Futbollisti i Barcelonës ka kurorëzuar lidhjen disavjeçare përmes një dasme të organizuar në vendlindje, Rosario. Messi drejt altarit të martesës ka shkuar me Antonella Roccuzzo,...

Granit Xhaka zgjedh nje propozim teper te vecante per martese

Më në fund futbollisti i njohur i Zvicrës ka vendosur t’i propozojë të fejuarës së tij bukuroshe. Ai ka zgjedhur një vend romantik e...

Jonida Maliqi ndahet nga biznesmeni, Gent Prizreni

Pas shumë thashethemesh për një ndarje të Jonida Maliqit dhe bashkëshortit të saj, duket se në Gjykatë ka mbërritur padia për divorc. Zgjidhja e...

Alban Skenderaj humbet nenen, vuante nga nje semundje e rende

Dita e sotme ka qenë një ditë e hidhur në familjen e këngëtarit të njohur dhe aq shumë të dashur për publikun, Alban Skënderaj. Këngëtari...

Te fundit