HYRJE Televizion Vizion Plus live

Vizion Plus live

1
1167

vizion-plus

Transmetim Tokesor UHF/CANAL 42
Transmetim Satelitor Eutelsat 16A (16.0°E)
Polarisation Vertical
Frequency 11427.00 MHz
Transponder C10
Symbol Rate 27500
FEC 5/6
NID 366
Transponder C10
SID 1
VPID 401

 


1 Koment

  1. Vizion plus eshte ne rrugen e duhur ate te suksesit vazhdoni keshtu dhe koha do tju japin te drejt urime dhe shume suksese me respekt g.martini

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here