HYRJE Foto Vildane Zeneli shijon pushimet ne Aruba

Vildane Zeneli shijon pushimet ne Aruba

1
283

Super modelja Vildane Zeneli po i shijon ne maksimum pushimet e saj ne Aruba. Ajo ka postuar disa foto ne rrjetin Instagram ku shfaqet me disa bikini te ndryshme.
Bikinit e saj te stiluara nga Vix Paula Hermannny vene ne dukje dekoltene e saj bombastike dhe e bejne te duket teper seksi.

1 Koment

Përgjigju

Please enter your comment!
Please enter your name here