HYRJE Etiketimet Zjarri ne Londer

Etiketim: Zjarri ne Londer

Zjarri i Londrës: Viktimat nuk mund të identifikohen!

Policia ka paralajmëruar se ata kurrë nuk do të jenë në gjendje të identifikojnë të gjithë njerëzit që vdiqën në zjarrin që përfshiu një...

Zjarri në Londër: Vazhdojnë kërkimet nën renojat e kullës për të gjetur të zhdukurit

Zjarrfikësit kanë punuar gjatë natës për të shuar zjarrin vdekjeprurës në një banesë në perëndim të Londrës, që vrau 12 njerëz dhe la shumë...

Te fundit