HYRJE Etiketimet Zgjedhjet ne PD

Etiketim: zgjedhjet ne PD

Patozi “tur në të gjithë Shqipërinë që tu shpjegojmë demokratëve atë që po ndodh”

Ish-nënkryetari i PD-së Astrit Patozi  ka zbuluar lëvizjen e re të tij dhe grupit që kundërshton mënyrën si po zhvillohen zgjedhjet për kryetarin në...

Te fundit