HYRJE Etiketimet Vildane Zeneli

Etiketim: Vildane Zeneli

“Sex bomba” Vildane Zeneli kerkon bikini

Vildane Zeneli provokon sërish duke publikuar në rrjetin social ‘Instagram’ një foto ku shfaqet e zhveshur, me mbishkrimin ‘në kërkim të një bikini’. Format...

Vildane Zeneli shfaq foto te tjera “seksi”

Vildane Zeneli nuk vonon te shfaqe foto te tjera teper "seksi" ne profilin e saj ne instagram. Ajo u fotografua nga Stephen Eastwood ku bie...

Vildane Zeneli me foto te tjera “hot”

Modelja shqiptare, Vildane Zeneli vazhdon me sukses karrierën e saj në Amerikë. Mjafton një pozë e bukuroshes përpara aparatit fotografik, dhe sytë e të...

Vildane Zeneli se shpejti dhe kengetare

Vildane Zeneli më në fund do të sjellë një këngë. Gazeta jonë ka kontaktuar me këngëtarin Gëzim Gashi, i cili është nga Kosova, por...

Te fundit