HYRJE Etiketimet Situata politike

Etiketim: situata politike

Erdogan: Mesazh vllazërie për shqiptarët

Turqia sheh me shqetësim përplasjen e fundit mes Presidentit të zgjedhur, Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama.Deklarata është bërë në një intervistë ekskluzive që...

Te fundit