HYRJE Etiketimet Rita Ora

Etiketim: Rita Ora

Rita Ora pershendet fansat ne shqip, gjate nje emisioni ne Zvicer

Gjatë një interviste për emisionin “Joiz” në Zvicër këngëtarja me origjinë kosovare Rita Ora ka patur një bashkëbisedim mjaft të këndshëm me një fanse...

Rita Ora shkon ne palester pas mberritjes ne Los Angeles

Ajo kishte kohe qe nuk vizitonte Los Angeles por sapo e beri kete mendoi per trupin e saj,  teksa u fotografua  ne nje qender...

Nuk eshte Halloween. Rita Ora shfaqet me nje make-up dramatik pas reklames se Rimmel

Ajo është krenare qe ndjek gjurmët dhe preferencat e Kate Moss dhe Georgia May Jagger si fytyra e fundit e Rimmel. Por Rita Ora dukej...

Rita Ora histori dashurie me DJ Calvin Harris

Rita Ora, e cila së fundmi po përjeton një histori dashurie me DJ Calvin Harris është surprizuar kur ai është cilësuar si një ndër...

Te fundit