HYRJE Etiketimet Rimmel

Etiketim: rimmel

Nuk eshte Halloween. Rita Ora shfaqet me nje make-up dramatik pas reklames se Rimmel

Ajo është krenare qe ndjek gjurmët dhe preferencat e Kate Moss dhe Georgia May Jagger si fytyra e fundit e Rimmel. Por Rita Ora dukej...

Te fundit