HYRJE Etiketimet Levizja e re ne PD

Etiketim: levizja e re ne PD

Patozi shpjegon lëvizjen e tij të re në PD

Ndërsa dy kandidatët për kreun e PD-së Lulzim Basha dhe Eduard Selami po vijnë fushatën e tyre nëpër degët e rretheve, një tjetër figurë...

Te fundit