HYRJE Etiketimet Klevis balliu

Etiketim: klevis balliu

Bledi Mane: Klithmë lebetitëse për djalin e Fahri Balliut

Qajani hallin Pogradecit. Qajani hallin dhe shpetojeni sa nuk eshte vone. Refuzojeni duke mos e votuar kete koketul se eshte fyese dhe poshteruese te...

Klevis Balliu, djali i i Fahri Balliut, ne listen e PD

Emrat e përjashtuar të gardës së vjetër në Partinë Demokratike nuk janë e vetmja befasi e listës së forcës më të madhe opozitare për...

Te fundit