HYRJE Etiketimet Kamioni perplas kembesoret

Etiketim: kamioni perplas kembesoret

Lajm i fundit: Kamioni përplas besimtarët pranë një xhamie në veri të Londrës

Një burrë ka vdekur dhe tetë vetë janë plagosur pasi një kamion kaloi në një zonë për këmbësorët pranë një xhamie në veri të...

Te fundit