HYRJE Etiketimet JONAS BLUE

Etiketim: JONAS BLUE

Jonas Blue publikon klipin e tij te realizuar ne Shqiperi. Merr pjese edhe biznesmeni...

Jonas Blue, ylli britanik ka publikuar ditën e djeshme projektin e tij më të ri muzikor në bashkëpunim me William Singe, “Mama”. Dj dhe producenti...

Te fundit