HYRJE Etiketimet Florian Binaj

Etiketim: Florian Binaj

Aktori Florian Binaj shpreh dashurine per femijet me nje tatuazh te vecante

Florian Binaj është një nga aktorët më të dashur të humorit. Por përveç se shumë i talentuar, Flori është dhe një familjar shumë i përkushtuar. ...

Te fundit