HYRJE Etiketimet Fatos Lubonja

Etiketim: Fatos Lubonja

Fatos Lubonja

Populli i ka hequr shpresat se keto banda mund te sjellin ndryshim

Zgjedhja president e Ilir Metës na kujtoi edhe një herë atë shprehjen e Ramës “S’keni parë gjë akoma”, që në këtë rast do të mund...

“Bomba Doshi” dhe bomba te diga e Liqenit

Bomba Doshi” e kanë quajtur ngjarjen që na mbajti e po na mban vëmendjen pezull këto dhjetë ditë. Figura e bombës që shpërthen, nënkupton...

Mbi ndërtimin dhe shembjen e pallatit të Vlorës

Çështja e pallatit të ashtu quajtur të Vlorës nuk është bërë më kot temë e ditës. Te ngritja e atij pallati reflektohen thuajse të...

Te fundit