HYRJE Etiketimet Eva murati

Etiketim: eva murati

Klea Huta dhe Eva Murati, dy aktoret qe do luajne te “Kangur”

Eva Murati dhe Klea Huta janë dy aktoret protagoniste që janë përzgjedhur për të luajtur në serialin e ri televiziv “Kangur”, filmi që trajton...

Vajza që i ka rrëmbyer zemrën djalit të Jozefina Topallit

Modelja bukuroshe, Eva Murati, prej më shumë se një viti shfaqet si e dashura e Genar Topallit, djalit të kryetares së Parlamentit. Dashurinë e...

Te fundit