HYRJE Etiketimet Donald lu

Etiketim: Donald lu

Fatmir Xhafa, ministri “i preferuar” i ambasadorit Lu!

“Nga ministri i ri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj presim luftë aktive ndaj krimit të organizuar”. Kështu ka deklaruar sot ambasadori amerikan në vendin tonë,...

Basha dhe ambasadori Lu po drekojnë së bashku në një lokal në ish-Bllok.

Vetëm pak ditë pasi Kuvendi shtyu formimin e komisioneve për Vetingun, kreu i PD-së, Lulzim Basha takohet me ambasadorin amerikan në vendin tonë, Donald...

Te fundit