HYRJE Etiketimet Dasma e Messit

Etiketim: dasma e Messit

Imazhet e dasmës së vitit, Messi dhe Antonella (Foto)

Futbollisti i Barcelonës ka kurorëzuar lidhjen disavjeçare përmes një dasme të organizuar në vendlindje, Rosario. Messi drejt altarit të martesës ka shkuar me Antonella Roccuzzo,...

Te fundit