HYRJE Etiketimet Dardha

Etiketim: dardha

Dardha dhe vetite kuruese te saj

Ky frut i ëmbël përbën një burim të madh vitaminash dhe kripërash minerale. Dardha nuk përmban substanca që shkaktojnë alergji, prandaj rekomandohet si ushqim...

Te fundit