HYRJE Etiketimet Blerta Pepa

Etiketim: Blerta Pepa

16-vjecarja Blerta Pepa humbet jeten pas nje operacioni ne gju

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ne nje spital privat ne Tirane, ku një 16-vjeçare ka nderruar jetë gjatë operacionit dhe me pas mjeku...

Te fundit