HYRJE Etiketimet Binjaket

Etiketim: binjaket

Beyonce ndan me publikun foton e parë të binjakëve

Beyonce ka ndarë me publikun fotografinë e parë me binjakët e saj. Këngëtarja amerikane gjithashtu konfirmoi emrat e tyre. Ata quhen Sir Carter dhe Rumi....

Te fundit